Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem opilý nezletilý...

Dobrý den, je mi 16 (nevím co se stalo) ale vím že jsem se v sobotu ráno probudil na JIPce s tím že sem měl v pátek na párty 2,85 promile. Za pár dnů jsem šel na policii na výslech a potom to oznámili sociálce.. Dneska u nás byla sociální pracovnice a řešila každou hovadinu (např. Že kočka má klíště..) ve čtvrtek se máme dostavit na MěÚ.. Jsem z toho strašně ve stresu.. :( můžu se dostat do dětského domova? Má s tím někdo zkušenost nebo se vyzná? Ve škole a tak mám dobré chování i prospěch.. Jenom sem udělal chybu..

Přesně tak,jinak to považuji za témeř vymyšlené,nebo silně nepravdivé. Pochopil jsem to tak že to bylo v minulosti (30 - 40 let) normální ? Ano bylo vidět více unavených spoluobčanů,ale množství opilých 15ti letých teda ne.

Proč by to nebylo normální? Každý pátek a sobotu v 80 letech na zábavě byla většina mých vrstevníků pod vlivem. Někteří více, někteří méně. Bylo nám 16. Ti mně řídli stařičké Škodovky a obráželi jsme sousední zábavy. Jó bejvávalo :-)
Vzpomínám, jak nás jednou zastavili benga. Všichni jsme vyskákali z auta a rozutekli se do pole. Jen jeden chudák zůstal zavřenej v kufru. Auto odvezli do blízkého JZD, kde ho odstavili. Když byl klid, kámoš vylezl a v klidu odešel :-)