Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem číslo 666

Vedeli by ste mi napísať čo znamená číslo 666 význam ? :D lebo jedna kamarátka mi povedala že si mám dať vytetovať na ruku číslo 666 a bol by som identický :D pýtam sa preto lebo neponzám presný význam lebo na internete je toho tak veľa že neviem ktoré tvrdenie je pravdivé.

...ale pendrek, byla to 602 Z.O. Proč myslíš, že hafo programů dodnes užívaných má v názvu číslo 602?...

Ale pendrek, nebyla tu jen 602, byly i jiné. Mně tohle číslo tehdy utkvělo, když se mi do ruky dostala nějaká jejich příčurka, snad návod na ubastlení řadiče disket a na obálce byly tři šestky stylizované jako švestky.
BTW: Samozřejmě, že jsem používal T602 než jsem přešel na Word.

Já tohle číslo vídal často..dokonce tak často, že jsem si ho nechal vytetovat na paži a krk :-D Někdo tvrdí, že to je číslo ďábla. Pro mě osobně má pozitivní význam, nebo to tak prostě cítím. I na autě mám samolepku s číslem 666.

Co se týče symboliky, tady je nějaké info co jsem našel: https://chi-nese.com/angel-number-666-and-its-spiritual-meaning/

Kdo nechce číst, shrnu to:

V bibli je 666 znamením ďábla
V duchovním světě 666 představuje imbalanci (nerovnováhu).
V Hinduismu 666 představuje materiální bohatství

Pro mě osobně je číslo 666 symbolem síly, protože jsem ho začal vídat v nelehkých chvílích... :-)

Tak snad to trochu pomůže 8-)