Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o pomoc

Prosím vás mám jeden veľmi zvláštny problém, ešte som nepočul o nikom komu by sa to stalo. Vždy keď mám pohlavný styk tak si to užívam, cítim sa príjemne, ale nikdy sa nedokážem spraviť. Je jedno či to trvá 5 minút alebo hodinu a pol. Ešte nikdy sa mi to pri sexe nepodarilo ale pri masturbácii v tom vôbec nie je problém. Vážne ma to začína desiť lebo chlapi majú väčšinou problém, že sa spravia až moc rýchlo ale u mňa presne naopak.. Môžem sa snažiť ako chcem ale proste to nejde. Už som fakt zúfalý z toho, neviete čím by to mohlo byť alebo čo by som s tým mal spraviť? V čom može byť problém?

loading...

Více spolupracovat musí partnerka. Zkoušíte i orální styk spolu ? Nebyl problém u jiné (pokud byla) parterky v minulosti ? Potom to bude ovšem na rozhovor u sexuologa,je možné že máš zábranu při styku.