Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problémy s ramenom

Dobrý deň ,minulý rok sa mi 2x vykĺbilo rameno ,budúci týždeň ma čaká operácia ,bohužiaľ sa to 2 krát odkladalo kvôli chrípke, chcem sa spýtať či by som po operácii aj po určitých rehabilitáciách mohol cvičiť s činkami ,s vlastným telom a tak.

A nebylo by vhodnější se přímo zeptat doktora?
Ono není vykloubení jako vykloubení a navíc každý organismus to může snášet jinak.
Nebo chceš, abychom tady věštili z křišťálové koule či kávové sedliny?

I předběžná rada se musí odvíjet od Tvého zdravotního stavu! A protože ten zná jen Tvůj ošetřující lékař, od nikoho jinýho se rady nedočkáš.
Co kdyby Ti tady někdo napsal "Klidně cvič, já měl stejnou věc, cvičil jsem a mám to v pohodě", tys ho poslechl a doničil si kloub úplně, protože jsi ho měl v daleko horším stavu, než ten, co Ti to poradil?