Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konzervatórium alebo Gymnazium :/

Ahojte.... Mám takú menšiu dilemu.
Prijali ma na Konzervatorium (Herectvo) aj na Gymnazium....lenze vzdy som snivala ze budem hereckou alebo dramaturgickou...
Lenze tieto otazky mi stale vrtaju v hlave:
1. Co budem robit ked skoncim konzervatorium?
2. Co ak sa neuplatnim?
3. Co ak v tom nebudem dobra....?
Prosim pomozte mi sa rozhodnut :)

to isté si môžeš pvedať že čo budeš robiť po skončení gymnázia,skončením gymnázia nemáš v ruke nič,po skončení konzervatoria máš v ruke aspoň niečo a navyše niečo,čo Ťa momentálne zaujíma a je to niečo ,k čomu máš určitý vzťah a už aj určité skúsenosti....

a keď pôjdeš opačnýým smerom,možno zistíš,že Ťa viac tiahne k baletu a scénickému tancu a z konzervatéria pôjdeš na VŠMU alebo niektorú baletnú akadémiu v Moskve,Miláne,vo iedni a inde,dnes už to nieje až taký nesplnitelný sen,stačí nevzdávať sa pri prvom neúspechu a vydržať.......