Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vzkaz na nebi

Zdravím, chtěl bych své lásce nechat napsat na oblohu letadlem nějaký vzkaz zná někdo kdo by to dělal? Nějaká firma nebo tak?

Není problém. Ve firmě máme letadlo Zlín, děláme s tím různé psí kusy. Dýmovnici se zápalem a zhášením bychom sehnali. Vzhledem k ceně motohodiny létání, odhaduji nápis "Miluji tě" (psacím písmem, páč je spojené) na cca 50 000 + cestu nad hlavu přítulkyně. Jdeš-li do toho, ozvi se :-)