Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Udání na policii.

Zdravím, dneska jsem si přes telefon udělal blbou srandu, že jsem volal na prodej křečků a řekl jsem, že toho krečka potřebuji, protože nemám míček na tenis. Paní to vzala trochu jinak, a chce to udat na policii, co z toho může být? Je mi 15 let.

Vůbec se nad tím nepozastavuj a neřeš to - jen si tak blbý forky příště odpusti. Nikdy nevíš na koho narazíš, aby ti znepříjemnoval život, jako ses to ted snažil ty sám. Pamatuj na jedno staré české pořekadlo - a to pro celý život -

NIKDY NEDELEJ DRUHYM TO, CO NECHCES, ABY JINI DELALI TOBE.

A já dodávám, snaž se být naopak užitečným a pomáhat lidem v okolí, pak bude všem lidem líp a i ty se budeš cítit užitečnější. 8-)

Zaprve, nevim co presne jsi ji rikal, ale tohle neni ani prestupek, to je proste ptakovina. S tim ji z jakekoli sluzebny poslou do rite a jeste se ji vysmejou.
Zadruhe, pokud ti to na zacatku hovoru nerekne a ty to nasledne neodsouhlasis, tak nema co nahravat a jestli nahrava, tak to nemuze nikomu poustet.

Vykašli se na to a příště přemýšlej,jakou blbost lze použít a jakou raději ne.Paní bude chvilku rozčílená,ale zásahovou jednotku asi volat nebude.Záznamík hovorů taky nejspíš nemá.A kdyby bylo úplně nejhůř a přeci jen Tě někdo vypátral a předvolal,tak řekni,jak jsi to myslel.Potřebuješ křečka,protože nemáš míček na tenis.Kamarád má míčků dost,ale shání křečka.Takže to pak vyměníte kus za kus.Jak se jmenuje kamarád přesně nevíš,potkáváte se jen občas venku a kecáte o tenisu.:-)