Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada s holkou

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, měl jsem fajn vztah s holkou, ale řekla mi že prý byla se mnou z lítosti (začali sme spolu chodit 3 tydný po rozchodu) a když jsem se jí zeptal či bysme to mohli zkusit v budoucnu (měsic/dva měsíce) - Odepsala : že možná jo, že uvidí, jak to půjde, a že tomu necháme volný průběh.. Chtěl jsem se zeptat.. myslíte, že mám šanci u ní ?

Nepíšeš, kolik vám oběma je, jaká je vaše situace a tak podobně. Myslí, že ti dala kopačky a v tom případě bych se řídil názorem MUDr. Plzáka:
"Když chlap dostane od ženské kopačky, tak to má nést jako chlap a odejít středem s hlavou hrdě vztyčenou."
IMHO čím víc budeš dolejzat, tím menší šanci budeš u ní mít. Nemyslím, že váš vztah byl fajn.

Tak to moc nadějně nevypadá,když to takhle okecává,asi se jí tady ani nestýská a nebude to chtít nějak obnovovat.Zkus jí jen tak nenápadně naznačit,že jsi potkal nějakou jinou holku a že za pár týdnů nebo měsíců už na ni možná nebudeš mít čas.Jestli odpoví,že je jí to jedno nebo že Ti to přeje,tak její rozhodnutí je jasné.Nebo se třeba vrátí hned,než ji jiná předběhne.:-)Ale když takhle váhá,brzy asi uteče znova.