Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem svúj svět

Chtěl bych se zeptat možná fakt na blbou otázku ale láme mi to rozum už dlouho. Jednou jsem byl po škole a ja jsem všeobecne před autoritama pořád nervozni a začnu se potit, vyschne mi v puse a začnú celkem viditelne mrkat je to proto že mám fakt nízke sebavědomí před staršími lidmi a on mi řekl že mu připadám jak kdybych měl svúj svět předtím se mě ale ptal proč se neučím a podobní blbosti co všichni znáte :D vědeli by ste mi to objasnit jak to vlastne myslel ? promiňte za gramatiku píšu to narychlo

Jako pokoru ani ne hele spíš to že mi až příliš zaleží na tom co si o mně pomyslí ostatní a když se moc soustředím na to chovat přirozene tak to skazím. Před rokem jsem totálne jinej nezajímal jsem se o to co si ostatní pomyslí ale pořád mi záleželo na názoru ostatních ale teď mi na tom názoru záleží mnohem víc.