Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bratranec

Čaute mám otázku ohľadom môjho bratranca z prvého kolena. Tento bratranec, má 17 rokov ale chová sa tak na 10 stále sa snaží baliť baby, na ktoré evidentne nemá na fb samozrejme ale o to by nešlo keby ich balil aspoň tým normálnejším spôsobom lenže dajme tomu že mu poviem že som sa začal baviť s nejakou babou on sa ma spýta ako sa volá a začne ju baliť že sa do nej zamiloval a podobné kraviny. S väčšinou tých báb si z neho robíme srandu hovoria že je totálne v p... :DD ako je mi blbé robiť si srandu z vlastnej rodiny ale keby sa choval normálne okej beriem ale toto hádam ani normálne nieje na to koľko má rokov čo si o tom myslíte vy?

Ako ja by som ho nechal tak keby nieje moja rodina je mi to jedno nech si robí čo chce lenže keď je tak si ho ľudia spájajú so mnou a tým pádom sa zaňho v celku hanbím. A ešte jednu vec mi vysvetli keď mu tie baby nespočetne krát a on stále robí tie isté chyby? poznám 15-ročných čo sú o mnoho vyspelejší