Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Je to bezpečné? (voda + hořčice)

Dobrý večer, chtěl bych se vás zeptat jestli není nějak nebezpečné zvracení pomocí dávidla voda + hořčice. Jestli to je bezpečné a nemůže se mi nic stát (To, že to vyvolá zvracení tak to vím.). Nejsem žádný bulimik, ale chtěl bych to otestovat jestli to fakt funguje.

dalsi obdobne tema zde bude vasim poslednim - pokud vas vzrusuje zvraceni tak, ze o nem musite neustale psat:
8962-imunita
http://zivot.poradna.net/q/view/8237-davivi-reflex -nemam
necinte tak na Poradne
(Kurt) (Kurt)

Ja vlastne zapomel, na teto poradne radi jen male deti. Omlouvam se, nechtel jsem vas zatezovat. Mamka vam jiste koupi lizatko nebojte.

More... majitel teto poradny by se mel stydet. Naco ste ji vubec zakladali? Aby ste se vysmivali lidem?!