Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trenky x Bokserky x Slipy

Zdravim,

Resim dilema. Jako dite slipy. Pak ten prechod na boxerky obcas trenky. Trenky mi furt lezou nahoru od nohavic a pak rezou a tahaj. Boxerky vetsina to podobny jen je to jeste upnuty.

Nosite páni nekdo slipy? Mate svoje zkusenosti treba a co je nejlepsi? Uz me to sere.

Diky, peknej den preju

Chudys

Jeden čas (po slipech) jsem měl rád trenky - tu volnost. Potom jsem začal nosit boxerky a od té doby bych neměnil. Sice nosím i trenky, ale jen podoma, protože v kalhotech nebo kraťasech nemám rád, když mi "to" tam lítá. Navíc v trenkách je těžký nasoukat se do nohavic.

Taky záleží na tom, jaký máš aktivity. Třeba ve fitku se snad krom boxerek nic jinýho nosit nedá.