Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kam a jak vybrat dovolenou

Zdravím,

zajímalo by mne, jak vybíráte dovolenou. Je k dispozici několik desítek tisíc zájezdů do různých částí světa. Ale vybírám klasiku typu Chorvatsko, Itálie nebo Španělsko, možná ještě to Řecko. Když si tak filtruji, tak je několik tisíc zájezdů a hotelů a vůbec nevím, podle čeho vybírat. Hezké hotely, dobré recenze, ale vůbec nevím. Podle čeho vybíráte vy, např. podle oblasti a recenzí?

Zdravím, já si vždycky prvně udělám průzkum cen a až pak do něčeho jdu. Když si člověk opravdu dá ten čas, může ušetřit i několik tisíc. Hodně teď frčí slevové portály, ale hodně lidí jim nevěří. To moc nechápu proč, protože jsem teď objednával pobyt v Maďarsku ze reklama (karel) a vše naprosto v pořádku. :-) Zkuste se tam podívat a třeba vás něco pinkne do oka.. u ostatních slevových portálů nevím. :)

Před pětadvaceti lety jsme s tatem jeli na kolech z Moravy až na Šumavu. Tři dny tam, stejně zpět, spali jsme pod stanem. Paráda.
Při dnešním provozu bych si to už nelajznul, natož s sebou vzít děcka. Auto dnes má kdejakej magor už v osmnácti letech, kamionů jezdí padesátinásobek.