Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Svědění zád

Dobrý den, mám zde problém. Když jsem zpocený tak mě celé záda svědí. A to fakt brutálně. Když se poškrábu nic nepomůže, pořád to svědí dál. Když jsem se na to koukal do zrcadla, na zádech jsem nic neměl. Takže nějaké vyrážky jsem neměl. Když zase nejsem zpocený, tak mě nic nesvědí. Nevíte čím to může být?

Prostě, na jednom místě se poškrábu, na dalších to začíná svědět. Je to nepříjemné a nedá se to vydržet.

Ne ne, jsem si jistý že jsem v pořádku. Teď mi vlastně docvaklo že to klidně mohlo být i z toho posilování. Protože hned jak sem začat v ten den se to začalo. Ale já chci nabrat svaly. Nemáte někdo nějaké rady? Nerad bych skončil z posilováním jen kvůli svědění.