Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kamaratky

No mam problem taky ze mam kamaratky a boli sme spolu predvcerom a tak sme sa bavili lenze vcera oni isli spolu vsetky robit nieco a mna nezavolali dnes tiez tak som im pisala a zas su spolu a viem aj kde su ale tak no pytala som sa ci nechcu ist von alebo tak ale oni ze nie a ja ze a nechcete nieco robit? Oni ze nie
Co mam robit ziadne ine nemam iba ich 4
Rychlo pomoc

Promysli,co by Tě bavilo,prober to s rodiči a přihlaš se do nějakého zájmového kroužku,na aerobik,gymnastiku,do skauta a podobně.Pak budeš mít kamarádek dost a na těhle původních už nebudeš závislá,až budeš chtít jít třeba s někým ven.Pak si budeš moct vybírat a na nudu taky nebudeš mít čas.Lepší než sedět u chatu nebo FB a čekat,kdo napíše.

Možná stačí jen chvíli počkat, třeba mají(nebo jedna z nich má) nějaký problém a nechtějí to roztrubovat a pak spolu třeba budete zase mluvit. Je to jen jedna z možností. Nevíme kolik ti je, jak dlouho a jak dobře se znáte atd... . Ale také souhlasím s již uvedeným - proč tyhle 2 tak potřebuješ.