Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Snažím se najít holku do které jsem se zabouch ale marně

Ahoj, byly jsme ted s přátely na dovolené na týden. A mezitím co byla večerní akce a mi jsme seděli a popíjely pivo tak sem viděl jednu holku která hrála s kamarádkou ,,stolní hokej,, (nevím jestly se tomu tak říka) a byla strašně pěkná a moc se mi zalíbila. a pak jak jsme si šli dát s klukama fotbálek tak se na mě usmála a já na ní taky a tak to bylo snad celou hru a když jsem se chtěl odvážit jít za ní tak se někde vytratila a už jsem ji až do rána kdy jsme už musely jed bohužel nenašel a prostě furt na ní myslím a nevím co mám udělat... Celé dny se ji snažím najít na Facebooku na té stránce od toho kempu kde jsme byly ale nedaří se... Projel jsem všech 3 tisíce lidi :D Máte třeba nějáke rady jak ji najít?? Nechci tady číct blbosti jako že se na mě jenom usmála. Absolutně nevím odkad je a ani jak se jmenuje

Ta šance je téměř nulová. Leda "inzerát" který šířit Facebookem apod. Já když jdu ráno do krámu, tak se na mě taky směje prodavačka a věř mi, že to nic neznamená. Holek je dost.

Hodně štěstí.

[TiP] Tak udelej Facebook EVENMENT typu HLEDAM POPELKU :-) /né :-D zkratka zpravu té neznamé prostrednictvym FB nebo té stranky kempu, jestli tam ta holka nakoukne, coz je mozné, mas podstatne vetsi sanci jestli mi rozumis jak to myslim :-)

Chjo, tak se holka usmala na Raráška a Rarášek uz je hotovej. Asi se preventivne prestanu smat na lidi :-D

Jak bylo receno...mel jsi byt akcni, kdyz si mel prilezitost. Takovych odvazlivcu jako ty se vzdycky vyroji po kazde akci mraky :-D A pritom stacilo prijit s tak fadni a primo vybizejici vetou jako "holky, zahrajete si s nama?". Byli i tezsi situace, jak oslovit holku...

Nech to plavat a priste reaguj driv nez na poradnach.