Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Barva mobilního telefonu

Zdravím,
je to možná trochu divný dotaz, ale to je jedno.
chtěl bych si koupit nový telefon, avšak na výběr je už pouze oranžová. Je to podle vás v pohodě barva pro chlapa? Nerad bych poslouchal předsudky lidí, že je to teplé apod. Snad se pletu? :))

No mně osobně to tak nevadí, jen nemám na výběr, ale asi jdu do toho... Jen mi to tak přijde, protože má skoro každý černý mobil a nechtěl bych budit pozornost gayů, co si to třeba vyloží jako teplou slunečnou barvu. :-D