Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno chlpy na chodidle a prstoch na nohách.

Dobrý, je podle Vás normálne abych mal centimetrové hlpy priamo na prstoch na nohách i na hodidle z hornej strany?
to že mám nohy, stehná aj prdel chlpaté jak kentaurus už som sa zmieril, ale už když aj prsty tak to mi prijde už fakt divné.

Na internete som našiel fotku, mám to skoro totožné, len oniečo vätší počet chlpov aj na malíčku a dalších prstoch, nemám to jen na palci ale všade tak, ako na fotke je len na palci. Ale zhruba na stejných miestach.
[https://farm3.staticflickr.com/2504/3759947835_072     7bfa4aa_o.jpg]

od pása dole som proste jak kentaurus,...

Téma bylo vyřešeno, není třeba je dále oživovat. (Kurt)

čo to je, nejaká nová genetická mutácia 20 a 21 století že všetci čo sa rodily v 20 století majú chlpy takto...?

mne to začalo takto zarastať asi pred 3 rokmi, neni to náhodou tesne po kdy vybuhla atomova elektraren v japonku po zemetraseni, nezafuklo to do európy a neudelalo toto?

Vím pytomé otázky,...

Tak to je asi tzv. vlkodlačí choroba!
No je to genetika, každej jsme nějakej.. ja sem hodně chlupatej po fotrovi, na prstech u noh mi to taky přijde divný a nelíbí se mi to. Ale když vidím chlapa s př. nohama bez chlupů ze zadu, tak si ho spletu s ženskou. To je mnohem větší hnus.

[img=http://www.extra.cz/images/thumbs/c5/b0/c5b0398-27087-let-0d0100000-0d0104895-0d9820000-0d9650350-sector_668x376-crop.png]http://www.extra.cz/images/thumbs/c5/b0/c5b0398-27 087-let-0d0100000-0d0104895-0d9820000-0d9650350-se ctor_668x376-crop.png[/img]

?? ja bych skôr chcel zistiť dôvod, alebo čo spôsobuje toto, či je to nejaký typ genetickej poruchy alebo čo,...

než si takto "ničiť" nohy, vyzerá to bolestivo.

Jo, ta je moje oblíbená:

ZLATOVLÁSKA: Tatínku! Vousy mu nevadí!
KRÁL: To rád slyším. Opravdu je tomu tak, princi?
JASOŇ: Pročpak by mi měly vadit? Můj královský otec je má také. A mnohem delší.
KRÁL: Copak u otce se to snese.
ZLATOVLÁSKA: Horší je to u nevěsty.

dospelý som už dávno,... jaksi ale ty máš za potreby iba provokovať že? V trenkách (ehm, trenky nenosím, ale boxerky :-) ) mám viac než 5 centimetrovú jungli už hodne dlouho :P

nejsem človek čo bežne okukáva nohy chlapom tak nemám moc zkadial vedieť či je také ochlpenie na prstoch normálne, ale zatím čo jsem videl "chlapských nôh" tak vätšina to tak jak ja nemala,... jinak tie chlpy na nohách mám takto už cez 7-8 let,... (ano a to řeším až teraz)

takto, 7-8 let to mám tak že tam mám chlpy,... len posledné 3 roky to mám tak že to už mám extrémne, tzv. už viac než som to mal predtým,... pred 7-8 rokmy som to mal omnoho menej, zarastať som myslel jako že namiesto 10 chlpov mám teraz tam tisíc, jako že za posledné 3 roky sa mi to prudko zmenil oa ešte viac zarástlo.... a divím sa že Admin je taký arogantný k tazatelom.

Jako pred 7-8 letmi som to pokladal ešte že je to ok,... pred 3 rokmi sa to ale zmenil a zarástlo to ešte omnoho viac.

už to sakra nerešte, prišli ste asi len urážať, že jo.

proto som psal že to už nemáte řešiť, lebo jaksi jsem zistil že to nieje až tak nezvyčajné, už som psal že nejsem človek čo očumuje chlapom nohy aby vedel že mať také chlpy na hodidle a prstoch je "bežné"... Tak nerešte, už jsem to dávno označil jak "vyrešeno", prípadne to môžete aj zmazať celé, lebo jaksi vidím že to i tak bude furt nekto rešiť a robyť blba zo mna. (jako celé vlákno) když už Vám to prijde ako řešení blbostí.