Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čo mám povedať?

Čaute mám takú neobvyklejšiu otázku ale bol by som fakt rád keby ste mi odopovedali čo by ste robili vy lebo ja absolutne netuším :D Tak dohodol som sa s naším farárom že pôjdem na tábor a nechá ma prejsť cez konfirmáciu lebo som nemal dostatočne veľa podpisov a dal som mu zálohu 20 euro. Lenže ja tam absolutne nechcem ísť neviem čo by som tam robil keď tam polovicu ľudí ani nepoznám. Ale dosť sa bojím toho čo mi povie keď tam nepôjdem ako keď už začne škola respektíve nebudem vedieť čo mu povedať. A od vás by som chcel radu čo mu mám povedať viem že je ešte trochu skoro ale bojím sa toho už teraz.

Sice to moc nechápu,ale to je nějaká církevní škola a Ty na ten tábor musíš,ale nechceš?Tak mu řekni,že jsi si uvědomil,že těch 20 euro jsi dávat neměl,že to je nečestné a úplatky se dávat nemají a máš špatné svědomí a ať Ti je raději vrátí,aby se očistil.Pak Tě třeba ani nevezmou,když nemáš nějaké ty podpisy.
Ale nelze poradit konkrétně bez znalosti celé situace.

Trapný to je jen tehdy, pokud si to sám připustíš. Před kým tam budeš trapný, když budete všichni "na stejné lodi"?!
Ještě jsi tam nejel a už tě to nebaví. Byl jsi vůbec někdy na nějakým táboře? Že je to círevní tábor neznamená, že tam budou všichni celej tejden klečet se sepjatýma rukama. IMHO se jen stydíš.