Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dojíždění

Dobrý den

Jelikož mi je 16 let a dokončil jsem právě 9 třídou a budu nastupovat na střední školu tak se mi v životě stala taková věc.
Stalo se to, že budu nakonec dojíždět do školy a tak se chci zeptat kam mám zajít abych mohl mít levnější autobus/vlak myslím takovou tu "průkazku" ? omlouvám se jestli to je blbost ale bude to pro mě poprvé co budu jezdit takhle autobusem nebo vlakem
Děkuji za odpověď

Potrebujes tusim potvrzeni o studiu, fotku a vyplnit potrebne veci na nadrazi.

Pripadne 2s pomocí googlu:

https://www.cd.cz/vnitrostatni-cestovani/jizdenka/ jizdne-a-slevy/-3595/

Informace na ministerstvu dopravy:

http://www.mdcr.cz/cs/Legislativa/Ekonomika+a+fina nce/Zakovske_jizdne/FAQ/zakovske_jizdne.htm

Pokud se ale chces pridat mezi dospele, pak vyhledani takhle zakladnich informaci bych povazoval za zaklad. Co teprve samotna cesta? ::) Nemyslim to nijak zle, ale psat dotazy na poradnu s necim, ceho je plny internet je snad zbytecne...