Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bolest hlavy

Ahoj,

od rána mám šílenou bolest hlavy. Podezírám změnu počasí. Koukal jsem na výkyvy tlaku, že bych to mohl mít z toho, ale žádný výkyv jsem nenašel. (Karvinsko) Lidi, vy jste v pohodě nebo také někdo pociťuje? Prášky bojkotuji, takže chladím kebuli v umyvadle.

Třeba je to jen nádor na mozku!:-)
Ale nejspíš ne,když to máš dneska poprvé.Vezmi si prášek,lehni si a zítra uvidíš.Doktor by Ti řekl to samé,řešit to lze až když to samo neodezní do pár dní,pak si k němu ale raději dojdi.Možná máš jen migrénu,ale ta se taky pak musí léčit.

Vietnamská/čínská (či jaká) mast, namazat spánky. Zatáhnout závěsy, jít si lehnout, zavřít oči, klid (žádná muzika, TV).

Akupresura buď na kořeni nosu nebo na dvou speciálních místech vzadu na lebce. Kdysi hluboko za socialismu mi to někdo v práci poradil a celkem to zabíralo. Další taková místa jsou "v mase" mezi palcem a ukazováčkem.

Na nádor to ale nefunguje.