Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Drogový test

Zdravím,

moji přátelé mají podezření, že jsem feťák, jelikož na párty tančím jinak než ostatní a jsem moc vidět, dál snad více popisovat nemusím (Přitom jsem tanečník a užívám si akce na plno)... Nedával jsem na to moc ohled, vždyť takových řečí a pomluv je všude okolo hodně, ale poslední dobou to o mě říká čím dál více lidí, jak jsem se dozvěděl od známých = A tak chci jít na drogový test.

Potřebuji tedy prosím Vás radu, kde se dá udělat drogový text - Na poliklinice, u svého lékaře atp.
Díval jsem se na stránky, kde jsou ke koupi jakési prostředky, se kterýma to můžu vyzkoušet sám, ale takhle to nechci.
A ještě otázka, když např. lékař mě vyzkouší z braní drog, dostanu doklad k tomu, jak test dopadl? Rád bych ho potom ukázal totiž jako důkaz.

Takže prosím někoho, kdo už má tuhle zkušenost za sebou a nebo ví o tom více, než já. Děkuji moc.

Ty jsi jako Kalousek,ten když byl jednou omylem střízlivý,honem běžel k doktorovi na testy a nechal si napsat potvrzení,které pak ukazoval ve sněmovně.Od té doby se mu to asi znovu nepovedlo.
I kdybys to potvrzení sehnal,koho pak bude zajímat?Bude platné,někdo se koukne,ale co si bude říkat třeba po pár týdnech?Že jsi zase začal?Ale zkus se zeptat doktorů.