Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s bullterrierem

Dobrý den. Adoptovali jsme si bulltika. Pes si honi ocas, pote na nej zacne vrcet a kdyz ho chceme odtrhnout nebo upoutat jeho pozornost vyjede i po nas. Dnes to eskalovalo, kdyz mi osklive pokousal ruku( prst) . Chceme si ho nechat, ale nevime co s nim. Bohuzel uz mame i strach. Delava to i bezduvodne. Prosim nutne jakkoukoliv radu. dekuji

Psa jsme vrátili, protože jak mi bylo řečeno ..domácí rodinná rada" mě přehlasovala. Vrátila jsem se jenom ze zvědavosti a i když jsem tvou odp. pochopila, tak mě takový řeči vždycky jenom zprudí :) pro info pes je v jiné rodině a zatím to vypadá dobře, je totiž na zahradě a tam má asi plno jiných zájmů než bohudík ocas, tak mu přejme jen to nejlepší :)