Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Psaní knihy

Ahoj,
nevím, jestli Hobby je správná kategorie na zařazení, ale psaní knihy je moje hobby, takže asi jo. Jen jsem se chtěla na něco zeptat ohledně tématu knihy, protože na internetu to nemůžu najít. Pokud někdo ví, tak mi prosím odpovězte. Jak probíhá rodinná adopce? Pokud to víte, jak dlouho celý proces trvá? Vím, že je tam nutné soudní jednání, ale víc nevím. Jak se dává vědět datum a čas, kdy bude soudní jednání? Dopisem? Po telefonu?
Děkuji za odpovědi.
Pokud je to možné, chtěla bych odpověď ještě dnes, abych mohla začít psát.

Jak se dává vědět datum a čas, kdy bude soudní jednání? Dopisem? Po telefonu?

Dopisem do vlastních rukou nebo zprávou do datové schránky, má-li ji příjemce jako nepodnikající fyzická osoba zřízenou.

Snad jsem ti alespoň částečně pomohl, termín jsem dodržel - tedy vzhůru do psaní ;-)