Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bass kytara

zdravím

chtěl bych si pořídit bassovou kytaru jenže nevím za jakou cenu si to pořídit aby to mělo kvalitu i přiměřeně levnou cenu. jedná se o nějákou na kterou bych mohl ze začátku cvičit. Později si hodlám koupit lepší.
děkuji

Nebo taky obejít bazary a zastavárny. Já se tam občas kouknu (ale vyhlížím něco jiného, tak bližší informace ti teď neposkytnu) a mám dojem, že kdybych si chtěl pořídit nějakou kytaru do začátku, tak bych si tam vybral.¨
BTW: Co si od toho slibuješ? Poptal ses v nějaké hudební škole, jestli tam hru na basovku také někdo vyučuje?