Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chytré hodinky

Ahoj,

máte někdo zkušenosti s chytrými hodinkami? Nosím klasické hodinky typu sportovní Casio, do společnosti Armani a pak jedny Casia, ale celkem se mí líbí chytré hodinky. Spoíše bych je chtěl zkusit jen ze zvědavosi, někdy se to může hodit a třeba na Amazonu a jinde se dají sehnat i do 400 Kč, nechci moc investovat, jen spíše zkusit. Co si myslíte o takových levných, vydrží něco a máte je vy?

A co to ma vediet za 400Kc? hodinky za 15eur nemozu byt chytre. Normalne smart watch maju BT prepojenie s mobilom a take veci, neviem co maju tie tvoje za 400Kc, asi len chytro rataju cas.

.. a ne nemam chytre hodinky ani nechcem, nemam naladu nejake hovadiny nabijat furt a ani nosit karcinogenne plasty furt na ruke.