Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Konec školního roku - psychologický dopad na místní osazenstvo

Rád bych po uplynulých dvou měsících zhodnotil a dozvěděl se, jaký máte názor na prázdniny a místní osazenstvo, které tady na chvíli přibylo. Je to opravdu taková změna? Opravdu se lidé v průběhu července a srpna ptají na stupidnější dotazy? Není to třeba tím, že je větší horko a člověk lehce zmagoří? :D Jaký na to máte názor? Nebo jde jen o pseudoproblém? Nehcci rozebírat problematiku kvantové fyziky, ale problematiku dětí, pubertálních výrostků, delikventů a kriminálníků zde na poradně. Zdař Bůh. Mír s vámi.

Na diskuze máme: debaty.net (Kurt)

Ne příjde mi spíše tohle jako trend kdy se více ozívají "starší mistři" z poradny a na nějaký dotaz který jim je proti srsti si nedokážou odpustit poznámku typu. "už aby prázdniny skončily".

Většinou lidi kteří na pc nesedí a nemusí moc na něm sedět jdou radši ven během prázdnin a děti které jsou na pc během prázdnin aktivně většinou tam sedí stejně i už během roku.
I když za tu dobu co se objevila "život" poradna tak sem přibylo pár zajimavých dotazů. Třeba ten tvůj. Co chceš tak rozebírat na problematice dětí ? Jsou to děti. A delikventi a kriminálníci ? to už je jiná kategorie která není potřeba rozebírat.

Samozřejmě, že o prázdninách není nějak výrazně větší procento stupidních dotazů. Přeci to není tak, že student 8.třídy je přes rok dokonale vytížený, neví kam dřív, zatímco o prázdninách se nudí a tak prudí na poradnách :) On má prd co na práci celej rok. Není důvod předpokládat, že by o prázdnínách prudil více. Kdo chce trolovat poradny, dělá to. Jestli je srpen či leden...

Ale ten pocit, když pracující člověk může říct "už aby skončily prázdniny" a tím jasně světu demonstrovat o kolik je lepším člověkěm...to je k nezaplacení :) Spousta lidí si tu jen honí ego, stejně jako kdekoliv jinde. Těžko očekáváat, že poradna bude výjimka. Jasně, stačí mít trochu nadhledu a nebo takový příspěvěk ignorovat. Ale to už prostě není ono :)