Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám nějaké podobné dobré skladby tomuto

Zdravím všechny
Takže jelikož miluji hudbu a dneska mám bejvák pro sebe tak bych si chtěl pustit nějakou muziku hodit se do takovýho chill modu a jen poslouchat, bavit se.Bohužel mě už všechny skladby co mám v pc omrzeli a nějaké nové neznám takže bych vás chtěl poprosit o doporučení vašich oblíbených nebo podobných těmto.

Co mě baví: Mám rád Metal,Drum and bass,Dubstep a výjmečně rap

Co se mi líbí jako konkrétně (ty nejlepší) :

Rap - Eminem: not afraid, Lose yourself
Drum and bass - Pendulum: Blood sugar, Slam, Voodoo people
Metal - Slipknot: Psychosocial, Devil in i, eyeless
a z dubstepu různé remixy jména neznám...

Ale ale, promin ze se te to tak dotklo, ale co u nas prisel hiphop "do mody" tak to slo do kopru. Kdejakej neknuba trapne basnickuje o tom jak je velkej a zlej, jak vsechny zmlati protoze ma strasne tezkej zivot apod., cele to vyplni jeste nejakym tim yeah, biach ci dzjooo a "skladby" jedou jak na bezicim pasu. Posledni trochu solidni zachvev byli HZM, ale bohuzel dopadli jak dopadli. Kdyz vidim jak "frajeri" typu reznik breci ze je nepusti na slavika, tak se musim smat.