Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mozartovy koule (bonboniéra!!!) - dá se někde koupit?

Hledám, kde bych mohl koupit něco z toho sortimentu - chtěl jsem to jako dárek.
[http://www.promlsnejazycky.cz/fotocache/bigorig/87  691.png]
Dřív to v solidní nabídce vedli třeba tady
www.cukrarnaukraba.cz
ale když jsem se teď poptával v několika jejich prodejnách, mají akorát nějaké zlevněné zbytky, prý už stejně prošlé (asi to nešlo moc na odbyt).
Co zrovna googlím, asi všechny nalezené odkazy vedou na nějaké ešopy a to mi nevyhovuje.

Víte někdo o qelbu, kam bych vlezl, něco si vybral (a zaplatil, když jinak nedají) a hned si to odnesl?
(Někde pokud možno v Praze nebo poblíž.)

Tohle jsem taky našel, ale nedočetl jsem se, že by to prodávali jinak než zasíláním poštou.
Ten Globus by byl zajímavý - na Černém Mostě to mám skoro po ruce, pokud by tam měli solidní výběr.
V potravinách se to až tak moc nevyskytuje (aspoň v takovém balení co by se mohlo použít jako solidní dárek), ono to není zrovna za lidovou cenu. Možná proto to ta cukrárna co jsem sem dal na ni kontakt stáhla z nabídky.