Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je to ta pravá ?:)

Hoj mám takové menší potíže.Dlouho už jsem sám a tenhle týden sem potkal ve fitku fajn holku se kterou sem se tak nějak seznámil a vzal si od ní její číslo.Teď už ale nevím jak dál když ji chci vyzvednout že pojedeme spolu do fitka tak mi řekne že nemůže nebo že už byla.
Nevím zda ji mám hned pozvat někam ven do kina nebo na nějakou akci když se známe jen pár dní.Navíc mi řekla že má prý chvilku "kluka" což nevím jestli to je pravda.S tím klukem to mě nějak odrazuje nejvíc ale pořád mám pocit že bych s ní měl být já prostě furt na ni myslím.Nejspíš sem se zabouchnul ale ona ne :-).Poraďte rádcové jak si získat její zájem a zda se mám nějak snažit dále nebo mé snahy ukončit.Děkuji :-)

Nene,to je chyba to vzdát. Samozřejmě z fitka si někam zajít. Ale ne stylem,chtěla by jsi,.mohli by jsme ... tak takhle ne. Prostě skončíte ve fitku tak ji popoháněj už jsi :,jdeme na ... (jídlo,které má ráda),nebo jdeme do kina,jdeme na nějakou kapelu. Prostě musíš být iniciativní a vůdčí. Pokud jsi jak leklá ryba,tak si teda nezaš...š.