Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mjölnir (Thorovo kladivo)- kov v cz?

Ahoj, poohlížím se po obchodech, ale zatím jsem našel jen dřevěné na stránce pro rybáře :) http://www.ngtfish.cz/ngtfishing/eshop/22-1-/78-2- Mece-a-Katany/5/1642-ANGLO-ARMS-SWORD-Thorovo-Klad ivo, takže mi klidně může unikat někde skryto, proto se obracím sem pro pomoc. Existuje někde v českém obchodě toto kladivo v provedení z kovu? Na zakázku bych se asi nedoplatil.., ale v řádu pár tisíc (ne desítek :) bych ho chtěl do sbírky. To dřevo přece jen není ono. Díky za případné tipy.

zinc-alloy to je zinkovo-hliníkový plech,alias pozinkovaný hliníkový plech,ale aj plech,z ktorého sa robia konzervy,ale taká konzerva paštika Májka má určite kvalitnejší plech ako nejaký zinc-alloy obvykle ázijského pôvodu z recyklátov,z ktorého sa vyrába väčšina takýchto replík slúžiacich ako ozdoby.....