Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oteklá brada

Dobrý den, asi 4 dny zpět mě začala bolet brada, druhý den se v těchto místech objevil mírně narudlý otok, nemám ho po celé bradě či snad na krku, ale je nepříjemný, bolý při doteku i při mluvení... Nevím, co by to mohlo být, jestli snad nějaký opar? Ale to si nemyslím, děkuju za rady:-)
Sarah

Těžko tady zrovna zastihneš někoho,kdo měl to samé a bude vědět.Nějaké selfie by možná pomohlo,ale amatérských doktorů tu moc nebude a profesionál může doporučit jedině návštěvu živého lékaře.Kdyby to byl zánět a nezmizelo to do pondělí,raději tam zajdi.