Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sázení

Sazí tady někdo za velké peníze? My jsme tak s kamarádem přemysleli že třeba když vsadíme za 10000 kurz 1.10 jednou každý den,tak jsou z toho celkem pěkný prachy ale zase co je lepší sázet na live nebo na normální kurzy

Znal jsem jednoho takového. Dokonce můj kamarád. Teď nevím, jestli ještě sází. V našem městečku už se neukazuje. Dluží na všechny strany. Mně jenom 100 000.
Chlapci, klidně do toho jděte.
Preventivně ale upozorňuji, že ze mě už nic nevytáhnete.