Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem správný název pro náš vztah

Jak se říká tomu když jste s holkou.. jste spolu máte se rádi a děláte různé věci okolo. ale ona má přítele z internetu se kterým je taky... dá se tomu říkam vztah nebo podvádění ? ona říká že to vztah nebyl tak si hledám nějáké vysvětlení na internetu

Tak to s ním jen flirtuje, to se ani nedá označit jako partnerský vztah. Ale tebe tím taky tahá za nos, když má potřebu intimního duševna s jiným chlapem. Pokud má někdo někoho opravdu rád, dá mu nejen tělo, ale i duši.
Na druhou stranu, alespoň si máš s kým vrznout.