Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Námět knihy

Ahoj,
nevím, jestli tohle je ta správná kategorie, ale teď už je to jedno. Chci napsat knihu a napadlo mě, že by to mohlo být o pětileté holce, jejíž matku si jednou do školky zavolá učitelka, protože pořád dokola maluje louku plnou kytek s modrým nebem a jezírkem a řekne té matce, že by si s ní měla promluvit. Ta matka zjistí, že plno takových obrázků má i doma a zeptá se jí, co to je. Ta holka vysvětlí, že někdy má sen, že je na louce plné květin a létá tam motýl. Ona pak přijde k jezírku s lekníny, vleze do něj a chodí po vodě. Pak najednou je všude obloha pod ní, nad ní i okolo ní. Ta matka se ji nakonec rozhodne vzít k psycholožce, aby zjistila, co to může znamenat. Potřebovala bych poradit s jakým názorem přijde ta psycholožka. Poradíte, prosím?
Moc děkuji za odpovědi

Potřebovala bych poradit s jakým názorem přijde ta psycholožka.

Ono záleží na tom, co se má stát dál (a jak má kniha končit). Buď holce psychiatr může předepsat prášky na spaní a tím to může skončit, což je podle mě trochu blbej konec, nebo může psycholožka přijít s tím, že to už je stopadesátéosmé dítě se stejným snem a už to řeší CIA, nebo může louku poznat a navrhnout, aby tam holku vzali na výlet a tam se ukáže, že chodí po vodě... :-) Možností je milion, jen Ty musíš vědět, jak to má pokračovat. ;-)