Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Test na moč - ŘP

Zdravím,

dnes jsem podstoupil u svého obvodního lékaře kontrolu o vydání posudku na ŘP.Sestra mi vzala moč,a já se ptám,jestli jsou testy moči cílené na drogy či ne,protože jsem v minulých týdnech marihuanu měl. Posudek mi však doktorka vydala,a vše je v pořádku.

vysvětlím. Moč se odebírá primárně pro určení zdravotního stavu. To je jestli vše funguje jak má a sekundarně jestli vypadáš jak fetak tak moč pošlou na lab rozbor cílený na všechny drogy. Tam zjistí co konkrétně jsi měl a a nějakou hodnotu účinné látky kterou jsi měl. Podle té hodnoty, výšky,věku,váhy,... lze odhadnout jaké množství jsi měl a jak pravidelně bereš. Ale jak je zde již napsáno, musí se to poslat do laboratoře a trvá to dva dny většinou.. Aneda se to ojebat. Příklad: vyjde na mařenu a hodnota kolem 257(nevím jednotku) z toho když si sem tam za pár měsíců dáš tak je hodnota kolem 50 -pravidelně huliš a doktor už může o potvrzení ŘP pochybovat. To on dá razítko na to že nejsi schopný způsobit za volantem škodu.. Asi tak