Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou zbraň zvolit pro zábavu

Ahoj,

chtěl bych si koupit zbraň na zábavu, jen tak pro sřelbu. Kdysi jsem vlastnil několik zbraní, od čínana manuálky a terče. Teď mě to ve 20 letech zase popadlo a chtěl bych něco střílet. Ale nevím co koupit. Nevyzná se někdo? Jsem z Prahy, mám i chaluipu, ale tam se poslední dobou kvůli práci vůbec nedostanu a když už, tak je návštěva a tak. Nejradší bych volil vzduchovku, ale ta mi je v Praze k ničemu a čekat se mi x měsíců než se dostanu na chatu taky nechce. Hrozně se mi líbí i plynovky, že jsou reálně zpracované, ale to samé a na terč si ani nezastřílím.

Tak jediné co připadá v úvahu je asi zbran na airsoft. Plynovka nebo elektrika a kde případně koupit? S tou můžu střílet i doma do terče. A jaká je případně údržba plynovky? Nesmí se střílet v zimě pod 10 stupnu jsem četl apod.Díky.

loading...

Pokaždé se nestrefí ani "hickok", každý továrně vyrobený náboj i v jednom balení se trošičku od sebe liší (tolerance, pochopitelně). Luk je to samé, nehledě na naprosto odlišnou
balistiku.
Mimochodem, jak v Praze bude střílet z luku, to bych rád viděl. To už by snad byla snesitelnější návštěva nějaké veřejné střelnice, to snad v Praze mají.