Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Floradix

Ahoj :) chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s Floradix Železo+ :) poslední dobou jsem hrozně unavená. Nechci do sebe prát prášky, tak jsem si říkala, že tohle by mohla být dobrá alternativa. Děkuju za info :)

A jak vis, ze jsi unavena zrovna kvuli nedostatku zeleza? Duvodu pro zvyseni unavy muze byt cela rada, od spankovych poruch, pres nedostatek napriklad horciku, stresu, spatne stravy obecne az po rakovinu :) Jen by me zajimalo, proc zrovna zelezo...

No nicmene to klidne papej, nic tim nezkazis a treba si aspon vsugerujes mene unavy :)