Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MND - zkušenosti

Zdravím, máte někdo zkušenost s MND?
Jejich nabídka plynu mě celkem zaujala, takže zvažuji přechod k nim.
Snažil jsem se něco aktuálního najít, ale názory co jsem našel jsou většinou tak 2 roky staré.
Takže víte někdo něco o MND?
Děkuji

Tak si to spočítej,proč zrovna MND?

A hlavně dobře rozmysli,než někomu něco podepíšeš nebo jen odsouhlasíš v telefonu,sleduj hlavně možnost ukončení smlouvy a ne až třeba po 2 a více letech.
Taky nějaké fixace cen jsou nanic,to nabízí distributoři když ví,že ceny půjdou dál dolů,tak se snaží ještě o nějaké dušičky,co se jim upíšou.

Sankce tam je a je veliká.

"Pokud před 30. 6. 2022 ukončíte odběr plynu od MND nebo přejdete na jiný produkt, tak Vám bude
veškerý odebraný plyn doúčtován dle základního ceníku Plyn z první ruky bez 6% prémie za věrnost
platného k 1. 1. 2020 – viz tabulka níže."