Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chci chodit s klukem, ale nevím jak

Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat. Jsem holka ve věku od: 14 do: 16 (věk nemohu upřesnit z důvodu anonymního dotazu) Chodím do školy, kde je kluk, který se na mě neustále usmívá nebo na mě kouká. Pošťuchujeme se navzájem a pořád mě k němu něco táhne. Ptám se ho na známky apod. Stejně jedná i on. Chtěla bych s ním chodit, ale nevím jak mu to mám naznačit, když se na mě dívá tím pohledem jak jen on umí, tak mám sto chutí ho políbit, ale myslím si že by to měl udělat nejdříve on. Co si o tom myslíte? ( Hlavně by mě zajímalo jak to chápe on ) Potěšil by mě názor i od kluků.:-)
Změna předmětu jako od retarda, původně: ???????????? (karel)

Tak mu při tom pošťuchování zkus jen tak mezi řečí říct něco jako:Co děláš dneska odpoledne,nevyrazíme někam?Když bude nadšený,máš napůl vyhráno,třeba se jen bál sám začít.A když nadšený nebude,tak to přejdi,jako že jsi jen tak něco plácla,protože se nudíš a nevíš,co budeš odpoledne dělat.Prostě to zamluv.Třeba to v něm ale začne za pár dní hlodat,proč nešel a pak začne navrhovat něco sám.S tím líbáním hned nepočítej a nezačínej,to přijde samo,až se trochu očucháte.To poznáš.

na to není univerzální odpověď. tohle se lidi učí dost dlouho (a pořád je se co učit) a když už v tom tolik neplavou, většinou už nemají tyhle problémy :-) za mě převezmi klidně iniciativu, ale jenom "soft power", ne abys to úplně převzala. fakt je ten, že v dětství jsou většinou holky napřed a kluci jsou balíci. navíc od chlapa se očekává iniciativa, ale není to jednoduché se přes to prokousat. pokud na to máš, přirozeně mu vyjít vstříc, určitě to udělej. bude ti za to vděčnej a ulehčíš tak oběma. navíc se vyčistí vzduch a bude jasno. buďto to je z jeho strany stejný (a já myslím, že je) nebo není. ale jak říkám, v tomhle věku od kluka nemůžeš moc čekat. buďto musíš být trpělivá a občas decentně iniciativní nebo se poohlídni po někom podstatně starším...