Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odběry a canabinoidy

Dobrý den,

Před týdnem jsem trochu zaexperimentoval a dal si asi půl jointu trávy a něco málo z bongu, zítra mám jít na odběry kvůli střevním potížím a na žádance o laboratorní vyšetření vidím, že tu doktor zaškrtuje jaké látky se vyskytli v krvi/moči, je možné, že po týdnu pomocí testů krve nebo moči zjistí, že jsem hulil?

PS: jsem hubený ale fizicky aktivní, četl jsem, že THC se ukládá v tuku, takže spalování mizí i THC + ta tráva byla slabá, jaké jsou šance na zjištění?

Děkuji

thc je zistitelné cca 6-týždňov u jednorazovej dávky,u pravidelného konzumenta "vyprchajú" z tela po cca 3-6 mesiacoch.....po týždni je pravdepodobné,že pokial sa budú analyzovať aj stopy po bežných drogách,tak nález na thc bude pozitívny,pokial to bude len bežné vyšetrenie krvi na množstvo purínov.amyláz,hdl/ldl cholesterolu,bilirubínu,gp+ ,HBaCx+ a spol,tak thc a spol nikto stanovovať nebude....