Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám film Smečka s českým dabingem

Ahoj potřebuji pomoc a nebo najit jeden flim Smečka 2004 z ČESKÉM DABINGEM ( Režisér: John Downer ) a bylo to v televizi před lety z českým dabingem Neděle 10. 12. 2006 na ČT2 ve čase 12:20 hod
Dlouho jsem neviděla v televizi :/ale chtěla bych zase vidět ten film
hledám to už dost dlouho asi 3 roky

má to někdo v doma s ČESKÉM DABINGEM ?prosím

našla jsem z jiním jazykem ale já cizí jazyky neumim
budu za to moc vděčná
komentare
http://www.ceskatelevize.cz/tv-program/10.12.2006/
Změna předmětu, původně: potřebuji pomoc a budu za to moc vděčná
To muselo dát práci vymyslet. (karel)

loading...

Tak jsem to kvůli Tobě stáhnul(z uložto free 5 hodin!) a v PC to normálně pustím-ve VLC,WMP,KMPlayeru i PotPlayeru.A je to slovensky dabované.
Jde tedy spíš o to,jestli ten formát mkv umí Tvoje TV nebo přehrávač.Jinak to musíš překonvertovat třeba do avi nebo vyrobit DVD.Ale v PC by to mělo jít,pokud není soubor poškozený.Má mít 4,83 GB /5 073 319 kB/5 195 078 637 bajtů.