Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trojkladný nerv

Dobrý den, Chtěla jsem se zeptat jestli někdo neví pomoct s zánětem trojkladného nervu? Byla jsem na všech možných vyšetřeních (magnetická resonance, rentgen apod.) Byla jsem na akupunktuře a nic nepomohlo... Mam předepsane silné léky ktere nechvílí bolest zmírní ale musím je brát častěji než byly předepsané. Jednou v měsící se stane že se mi bloknou usta a nedam skoro nic do ust... neznate někdo nějake řešení nebo odborníka ? děkuju moc

A co ti řekli doktoři?

Já se bojím, že na tyhle záněty pomůže jen čas. Já, když měl zánět šlach, tak jen to nenamáhat, jíst hodně bílkovin a čekat, než si tělo poradí samo. Jak je to u tohoto zánětu nevím, ale nedivil bych se, kdyby obdobně.

Tedy klid,teplo a kvalitní strava, více vitamínu B než obvykle. to se hodně doporučuje. Pomoci trochu tělu a čekat, než se s tím vypořádá.

Bojím se, že nic konkrétního, jako že do tebe někdo bodne jehlu, či ti dá prášek, fungovat nebude.