Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vstupní prohlídka do zaměstnání.

Zdravím. Zítra jdu na vstupní prohlídku k závodní doktorce. Příští týden nastupuji na pozici IT operátora, riziková kategorie druhá tuším ze čtyř. Zajímá mne, zda někdo nevíte, co po mě bude chtít? Nejsem si jistý, zda je něco předepsáno nebo si to každý doktor dělá po svém. Mám počítat s nějakým základem jako je zrak, sluch, poslech, výška, váha? Nebo ji bude stačit vše vyčíst z mého výpisu dokumentace od obvoďačky? Jde mi také o čas, protože budu spěchat, tak jestli myslíte, že jí to zabere třeba 5 minut nebo tam strávím půl hodiny. Zajímají mě i postřehy od ostatních. Děkuji :).

Na všechno jsou tabulky :) Ale jako IT operátor to nebude nic hrozného...

počítám kontrola zraku, možná moč, základní prohmatání u doktorky a tradá pryč.

Když bys měl třeba práci v teple, musíš chodit na ekg. Při práci v hluku musíš chodit na ušní apod. Já musím chodit i na plicní třeba. Takže ano, vše je předepsáno. Ale u IT není moc co řešit asi...

pokial je to IT operátor,za normálnych okolností sa tam bude preverovať aj schopnosť pracovať so zobrazovacími jednotkami,takže vstupné vyšetrenie možno bude obsahovať aj podrobnejšie očné vyšetrenie/klasika čítanie z tabule,očný tlak,perimeter,očné pozadie,farbosleposť a spol/ a podla požiadaviek zamestnávatela krv,moč,ekg,tlak,psychotesty alebo len niečo z toho...na takéto vyšetrenia existujú tabulky podla funkčného zaradenia a aj podla požiadaviek inšpektorátu bezpečnosti práce,takže vstupné prehliadky,rôzne povinné periodické lekárske prehliadky niesu nejakou "ludovou tvorbou" nejakého závodného lekára....