Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmackane bedary

Začíná se mi dělat bedary...Kdyz je mackam tak se zčervenaj a stanou se jizvami...Do par dni to zmizí ale nevíte co stím?Vím že mám pít hodně pitné vody a nepit mléko...Co mám ještě dělat?

• Tak ono je to hormonalní, me prisly bedáry na strední a postrední zase zmizely, tenkrat se prodávalo tusím ze se to jmenovalo OXI (nekdy v 98), to opravdu pomohlo.

• Naké masticky od doktora co propálily i koberec u babičky, co sami míchali lékárníci mi nikdy nepomohly a smrděli jak bolavá noha, ze pry pomáhají kvasnice/Pivo ...
* Uvedená hygiena je snad samozřejmost né jen v obdobý hormonálních poruch.