Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vytracení chutí na sex

Ahoj,

chodím s přítelkyní dva roky. Posledního půl roku u ní (21let) opadla chuť se milovat. Nemůže se uvolnit ani po hodinové předehře. Po těchto neúspěších už ani k předehrám nechce svolit. Tři měsíce "už nic nebylo". Stejně to měla i s předchozím partnerem, ten ji po třech měsících opustil. Jinak si vyhovujeme, tak ji nechci taky opustit.

Podle gynekologa je v pořádku.
Nějaké afrodiziaka zkusila, ale na to nevěřím protože u žen je prý nejlepší afrodiziakum láska, tak jsem ji do toho nezasahoval, protože by to mohlo mít placebo účinek. Ale také nepomohlo.

Takže usuzuji, že jsem se jí prostě okoukal, ale opustit mě nechce, také by se chtěla uvolnit, ale nejde ji to. (Zádné jiné změny neproběhly, nikdo v rodině neumřel, žádná práce na víc, co by ji vyčerpávala nepřibyla.) Co by se dalo podniknout, aby začala být zase nadržená? (Romantické večeře také nepomohly.) Prostě aby to bylo jako na začátku a milovali se zase třikrát týdně? Děkuji.

loading...

Tak nejvíce prý chtějí holky sex v 30, takže vrchol by ji spíš měl ještě čekat.
Tak zatím měla vždycky muže, takže by měla být hetero. V garáži mám dívčí kalendáře, ale u žádného se nezastavila...
Tak občas jsem nahodil, že by to chtělo víc orálu, ale do ničeho jsem ji nenutil.

Tak ještě dopíšu jak to dopadlo. Celkem to bylo, jak tu bylo zmíněno.

Fakt jsem se ji okoukal a byla už s se mnou nespokojená. Poslala mě nakonec do háje (březen 2017) s tím, že chce prostě změnu.

Časem jsem se dověděl, že si našla jiného a s se mnou byla jenom kvůli zázemí, které se ji moc opustit nechtělo. Takže se zase potvrdilo, že holky často odcházejí ze vztahu až jak mají vyhlédnutého náhradníka.

A stalo se to samé znovu, teď zase poslal do háje on ji, protože zamilovanost u ní opět opadla a přestala s ním spát.

No asi je typ, že to musí střídat. Těžko říct jestli se to u ní s věkem změní nebo bude muset chlapy střídat pořád, protože se ji každý dříve či později okouká a přestane být spokojená. Snad jim už aspoň nebude slibovat, že s nimi bude už na pořád, vybírat jména pro děti a plánovat všechno až do smrti...

Mohl bys ještě objasnit, jak to zvládla (nechat se) nabalit?

(Jiného bych vyloučil, když je jenom v práci, která tam nic takového neumožňuje, nebo doma.)

Že by nakonec kolega v práci, ve které to nebylo možné:-) Ženský jsou v tomhle až mistrně vynalézavé. Jinak buď rád, že to skončilo.

Kolega z práce to nebyl. Byl to můj 16ti letý kamarád. Vyjela ona po něm. On už pak toho využil. Poznali se u mně. O pět let mladší než ona. Hned s ním všechno plánovala opět až do smrti. On ji akorát využil a poslal do prdele. Se ji to prostě vrátilo. Karma očividně funguje. Už do dál neřeším. Už mám po půl roce single novou přítelkyni. :) Sranda je, že jsem se poznali přesně na den půlroku po tom rozchodu. :)