Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Žádost o práci

Ahoj,

mám takový hloupý dotaz. V tuto chvíli si hledám práci a nerad jsem dnes musel reklamovat můj mobil a náhradní zrovna při ruce nemám. Není nevhodné požádat od budoucího zaměstnavatele/personalisty, aby mě kontaktoval pouze přes e-mail? Neodradí ho to? Samozřejmě, že si náhradní mobil hledám, spíš mě zajímá, jestli by to bylo možné a jaký názor o mě by si mohli udělat? Díky moc.

Zalezi na jakou praci. (ja bych treba jen tak nekomu své telefoni cislo nedal), to bych se radeji zeptal zda-li ja mam zavolat v urcitou hodinu pro odpoved.
Ono v zaklade te zamestnavatel nemuze odeprit pravo NE-pouzivat mobilni telefon, nebo diskriminovat na zaklade toho tvou kandidaturu.
* Preference je telefon k rychlejsi odpovedi, (neni tak dlouho, kdyz byl jen jeden jediny clovek nebo rodina co meli v ulici telefon a kazdy si od nich chodil volat nebo byl volan vzdalenou rodinou z jiného kraje), se toto resilo pres doporucené dopisy/postou :-)

Mně se kdysi stalo, že jsem hledal práci a uvedl jsem, že preferuji kontakt přes emajl. Když už jsem čerstvě zařezával v novém místě, tak se mi ozval mobil s nabídkou dalšího zaměstnání. Nezdálo se mi vhodné před celou kanceláří vyjednávat podrobnosti (asi bych stejně neměl zájem, ale kdyby ten šmudla dal vědět diskrétněji, určitě bych se tam šel aspoň podívat) tak jsem poděkoval, že nabízené místo neodpovídá mé kvalifikaci.