Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rukavice

Ahoj lidi,

Jen mě tak napadlo, se zeptat zde přítomných dam i pánů na jednu otázku. Jestli ženy rády nosí rukavice. A jaké, jesli kožené, látkové nebo palčáky? A pánů na to jak se jim tento módní doplněk líbí?

No, ženy rukavice nosí běžně. Dle mých zkušeností určitě více, než muži. Ale to neznamená, že všechny. Ale jaké? To asi záleží na vkusu každé. Nejčastěji jsem viděl spíše pletené apod. Přeci jen se hodí k běžnému oblečení více.

Líbí, nelíbí...pokud je někomu zima na ruce, ať je nosí. Nemůžu říct, že se mně líbí, nebo naopak nelíbí. Jsem vůči tomu neutrální.