Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Priateĺka a Facebook

Zdravim, chcel by som len pocut vas nazor,..priatelke som povedal ze nechcem aby si pridavala chalanov na FB aby lajkovala prispevky a pridavala fotky ,...vravel som ze je to podla mna zbytocne pridavat ich ked s nikym neplanuje pisat ze sa mi nepaci ked lajkuje prispevky a pridava fotky nech ju ocumuju, staci jej profilovka.

Ona mi povedala ze su to vsetko znamy tak ich chce mat v priateloch ze lajkuje iba spoluziakom a susedom a ze na tom nic nie je ked ju ocumuju a nahnevala sa kvoli tomu na mna...

Myslite ze mam pravdu alebo nie ? Chcem jej ukazat nazor ostatnych tak piste :D :)

Já bych všechny ty facebuky zakázal a byl by pokoj. Když čumím na Zpovědnici, tak dospívám k názoru, že odstranit někoho z Přátel je skoro důvodem k vraždě.

Chlapče. Pokud máš s přítulkou nesoulad a považuješ ho za zásadní, co ti brání v tom, abys ses s ní rozešel?