Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Můj syn se koukal na porno?

Píši anonymně kvůli synovi, precejenom může navštívit tuto stránku.
Dobrý den, mám vážný problém,omlouvam se za horší gramatiku píšu ve stresu! Takže jak začít,
Můj syn se prostě dival a nebo dokonce dívá na porno, nevím co ho k tomu může vést jelikož mu je teprve 16 let a na takové sprostarny, má ještě dost času! Takže zjistila sem to tak že sem se syna zeptala zda můžu na notebook k němu (má vlastní, já nemám), tak je tam pustil hledala sem jednu stránku, našla sem ji ale pak sem omylem vyjela z prohlížeče, a šla do historie a tam nějaká stránka s divnym názvem nevím jak to přesně bylo ale nějaký pornohum
A tak sem na to klikla a tam porno, okamžitě sem se zhrozila, historii smazala, vubec to nedokážu pochopit, hodně sem byla v historii ale vždy byla skoro prázdná, asi zapomněl smazat historii, a teď vůbec nevím co mám dělat, měla bych mu dát za to nějaký trest, nebo mu to neříkat co byste udělali vy? Děkuji za odpověď Blažena, 39 let.
Temu zamykam, porno prestalo skodit niekedy v 19 storoci, ked cirkev stratila definitvne vplyv, navyse do temy prispieva prilis vela jedincov cez proxy, takze je potencialne vybusna. Prudit odporucam chodit na www.debaty.net, tam mame vyssiu mieru tolerancie. (fleg)

loading...

Koukni se, jaké problémy někdy řeší -náctiletí a -náctileté třeba na
www.zpovednice.cz
a budeš ráda, pokud tvůj syn JENOM kouká na porno.

BTW: Zkus synovi doporučit nějakou zábavu, přiměřenou jeho věku, třeba tohle:
http://www.lkzb.cz/images/stories/download/prijdte _mezi_nas_web.pdf
a ať s ním někdo promluví, že vůbec, ale VŮBEC nic nezmešká, když ženské (ty skutečné) ještě pár let nechá na pokoji.

Když jsem byl ještě šťastně svobodný a známí co mi to záviděli se mi snažili nějakou dohodit, tak jsem se taky seznámil s jednou gynekoložkou, vyprávěla mi, že za ní chodí třeba i čtrnáctky "v tom" a když se jich ptá, proč za ní nepřišly, že by jim poradila nějakou antitento, tak odpovídají: "Když já jsem se styděla."

To je v dnešním světě skoro jako vtip. Inu, chápu že asi existují i "puritáni" pro které je koukání na porno nepředstavitelné ale i tak... No, to že koukal na porno je zcela normální a není třeba si z toho dělat stres... Jak píší ostatní, lepší když kouká na porno než aby to zkoumal na spolužačkách. V jeho věku jsme už dávno obráželi hospody a porno bylo dávno ohrané. Světe div se nevyrostl ze mě ani úchylák, násilník, perverzák a ani nic jiného. Prostě normální na dnešní poměry až moc slušný a hodný člověk. Aspoň dle okolí.

Tak každopádně potrestat! Co si to vůbec dovoluje, v 16ti letech? Jeho zájmy by měla být poezie a čtení bible! Dobrovolná pomoc v domově důchodců je také přijatelná. Myslím, že do svatby má ještě pár let čas a do té doby by měl mít zájmy, jako každý jiný slušný občan. Dnešní hodnoty mládeže jsou donebevolající a je třeba zasáhnout. Je úžasné, že i v dnešní době žijí takto uvědomnělé ženy, jako vy.

Osobně doporučuji 15x otčenáš, který má i příhodný text k danému problému. Také je potřeba zjistit míru provinění. V domácích podmínkách lze informace nejlépe zjistit starým dobrým waterboardingem. Po jeho přiznání bych pak teprve řešil odpovídající trest.

V každém případě doporučuji nasadit toto:
http://freesexlife.cz/pas-cudnosti-pro-muze-cb-600 0-78.html#

Věřím ale, že syn takto uvědomnělé ženy byl jen zvědavý, co to vlastně ono porno je a byl z něj přinejmenším tak znechucen, jako jsme my ostatní, slušní a normální občané.

No třeba jen někde zaslechl,že lidi to dělají trochu jinak než motýli,jak to slyšel doma.A tak jen hledal,kdo má pravdu.:-)No nic,je třeba mu zakázat internet,doučí se u kamarádek.

Píši anonymně kvůli synovi, precejenom může navštívit tuto stránku.

Jen ať přijde,poradíme mu,jak neukládat nebo smazat historii nebo jak používat anonymní prohlížení.

Ale stejně,já bych všechny ty internety a počítače zakázal!

Taky si nejsem jist jestli tohle není troll post.
Na porno se v dnešní době divá minimálně každý kluk co nemá holku a leckdy i ti, snad jsem vám tím nezkazil iluze o životě paní mámo.
Doba je dnes jinde a rodiče by měli být rádi pokud dělá jen tuhle normální věc. Radši se zajímej o drogy a chlast

Ale ve stresu ti ty nevadilo se pripojit pres proxy a "OPET" (jelikoz to neni tvuj prispevek), si mackat sulinka do doby nez se ti udela flicek na trenyrkach a divat se jak ti druzi odepisuji ..
* Podle tech prispevku si zajdi radeji k psychologovy, jelikoz v tvém pripade je to patologické.
Navic jestli ti neni vic jak 15-16 a ses plnolety, podle tvych prispevku od sebevrazd, maniodepresi az po onanii 15ti letych kluku, bych se nedivil kdyby jsi byl je nejaky posahanej pedofil.

Půjčil vám notebook a vůbec nepředpokládal, že se mu díky tomu důkladně prohrabete v jeho soukromí. Dejte mu přes držku, aby si zapamatoval, že v životě může věřit jen sám sobě a kdokoli jiný se může vůči němu zachovat jako hajzl, zejména tehdy, když mu sám vyjde vstříc. Tuhle lekci by si měl zapamatovat.